Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Jedinečný relax v exklusivním balení, to je...

19. 09 2011 | I´M FIT Wellness Fitness, relaxační klub v oblasti Vysočan a Libně, vybavený nejmodernější technologií v oblasti wellness, fitness s výjimečným architektonickým zpracováním Vás odpoutá od starostí všedního dne. Prostředí se zaměřením na poskytování profesionálních služeb zkušeným a přátelským personálem, Vám dodá příjemný pocit a doplní energii potřebnou pro udržení zdravého životního stylu.

Tvůrci tohoto klubu zde vytvořili exkluzivní místo pro znovuobjevení Vaší tělesné a duševní pohody. Čeká na Vás plně klimatizovaných 1.300m2, které vznikly po dlouhé spolupráci předních českých architektů a sportovních instruktorů. Zajímavě řešené prosklené stěny Vám poskytnou panoramatický pohled na venkovní život. Stačí zaparkovat nebo jen vystoupit z metra na stanici Vysočanská a užít si čas strávený v luxusně vybaveném sportovním relaxačním klubu s časově neomezeným přístupem do jednotlivých zón.

Můžete zde strávit svůj čas na rozmanitých studiových lekcích, v sauně, vířivce nebo využít široké nabídky masáží. Ve vzdušných prostorách a uvolněné atmosféře klubu využívající moderní vybavení a poznatky z oblasti zdravého životního stylu přináší klubu také možnost načerpat novou energii prostřednictvím relaxačních a regeneračních aktivit, které vycházejí z dlouholetých tradic péče o tělesnou a duševní kondici.

I´M FIT Wellness Fitness poukazuje na to, že zdravý životní styl, vedoucí nejen k tělesné kondici, ale i ke kráse a harmonii těla a ducha, může mít hravé a příjemné formy. Stačí vzít za kliku nebo navštívit webové stránky www.imfit.cz.
 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO