Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Sportovní centrum Běchovice

9. 07 2010 | Sportcentrum Běchovice se podílí na přípravě malých fotbalistů FO Běchovičtí sršni a úzce s fotbalovým oddílem spolupracuje. Jsou námi pořádány turnaje pro malé fotbalisty kategorií fotbalová školička, mladší a starší přípravka, mladší a starší žáci. Spolupracujeme i s místním spolkem TJ Sokol Běchovice a to v oblasti cvičení pro děti a ženy.

Sportcentrum Běchovice se podílí na přípravě malých fotbalistů FO Běchovičtí sršni a úzce s fotbalovým oddílem spolupracuje. Jsou námi pořádány turnaje pro malé fotbalisty kategorií fotbalová školička, mladší a starší přípravka, mladší a starší žáci. Spolupracujeme i s místním spolkem TJ Sokol Běchovice a to v oblasti cvičení pro děti a ženy. Dále nabízíme služby pro školy, sdružení, sportovní kluby, firmy a organizace při pořádání sportovně společenských akcí v areálu Sportovního centra. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a jsme připraveni Vám poskytnout naše služby.

Sportovní centrum najdete na východním okraji Prahy v Běchovicích, které jsou známé hlavně díky nejstaršímu silničnímu běžeckému závodu v Evropě, Běchovice-Praha.

Najdete zde nově zrekonstruovanou víceúčelovou halu k provozování rekreačních sportů, jako je např.:

    * Malá kopaná
    * Tenis
    * Odbíjená
    * Košíková
    * Nohejbal
    * Florbal
    * Badminton
    * Stolní tenis
    * Aerobik
    * Bojové sporty
    * Dětské zájmové kroužky
    * Atletika
    * Skatepark

Všechny tyto sporty je možné provozovat i na venkovním hřišti s umělým povrchem. K příjemnému zakončení Vašeho sportovního dne Vás můžeme pozvat i do malého občerstvení k uhašení žízně.

A jak se k nám dostanete?
Ze stanice metra Černý most pouhých 15 min. autobusem č.250 nebo 261, nebo ze stanice metra Palmovka autobusem č.109 (30 min.) do zastávky Běchovice.

http://www.sportbechovice.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO