Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Máte rádi tanec? Ochutnejte z naší nabídky!

21. 09 2011 | Pod tímto motem vstupuje taneční studio DANCE PERFECT do nové sezóny 2011 – 2012. A to s velice chutnou nabídkou. Slevostroj? Raději ne. V éře nejrůznějších webových slevových kampaní a inflace ve snižování cen nabízí studio DANCE PERFECT jako protiváhu jiný produkt: kvalitu.

Ty nejlepší lektory za nové, lepší ceny. Protože s tancem je to jako s dobrou kuchyní – kvalita a příjemné prostředí se za miniceny docílit nedají. Klient má samozřejmě možnost (zůstaneme-li u tohoto přirovnání) vybrat si mezi lidovkou / závodní kuchyní a příjemným podnikem s kvalitní nabídkou i obsluhou, kam je radost chodit.

A co takový podnik nabízí?

Denní nabídka
Pro nadcházející sezónu jsou připraveny opravdové delikatesy: vydatná Zumba Toning s činkami, lehce stravitelná Zumba Gold, šťavnaté a chutné Argentinské tango a pro milovníky lahůdek High Heels Dancing –tance na podpatcích v glamour-stylu, jak jej vidíme v klipech na hudebních kanálech.

Stálá nabídka
Co můžeme doporučit ze stálé nabídky? Opravdovými stálicemi jsou: oblíbená hot & spicy ZUMBA, balet pro dospělé (port-de-bras) jako francouzská klasika, muzikálový a jazzový tanec, Contemporary, Salsa a Sexy dance z mezinárodní taneční kuchyně. Milovníci zdravého stylu jistě najdou zalíbení v Pilates, Power- Dynamic- a Flow Józe.
Fast food, oblíbený u mladší generace, nabízí Street Dance, MTV Style, Dancehall, Videodance aj. A je zaručeně z čerstvých surovin, protože jeho lektoři působí pravidelně v zahraničí u „michelinovských“ choreografů a průběžně se ve svých oborech zdokonalují. Lektorka Angeé např. vystupovala toto léto v souboru rapera Kanye Westa na jeho evropské tour.

Specialita podniku
Tou je nabídka pro děti. Taneční a pohybová výchova od dvouletých klientů až po -náctileté. K tomu navíc Zumba pro děti, která získává čím dál více na oblibě. Dětské kurzy jsou široce vyhledávanou specialitou. A platí pro ně ty nejvyšší nároky na kvalitu! Protože více než u dospělých klientů zde platí: nezáleží jen na tom, co klientům nabídnete, ale také, jak vybraný produkt naservírujete!

Pro stálé hosty
Pro ty, kterým u nás obzvlášť zachutná a pro stálé návštěvníky je připraven Zlatý čip studia, s nímž je možné vystrojit si za supervýhodnou cenu gurmánskou taneční hostinu na celý půlrok.

Něco navíc
Studio se o vás postará i poté, co využijete jeho služeb. Sportovní, relaxační a další masáže patří k servisu stejně jako Úschovna dětí, kam své nejmilejší můžete umístit, pokud si budete chtít užít naší nabídky.

Kniha hostů
Tu naleznete v každém dobrém podniku. V té naší je mnoho známých jmen, jejichž rodiny naší nabídky využily. Mezi těmi nejaktuálnějšími jmenujme rodinu K. Gotta, P. Vachlera, K. Brožové, Z. Izera, B. Nesvadbové a dalších.

To nejlepší nakonec
V každém dobrém podniku naleznete hostujícího zahraničního mistra, který mu pomáhá s přípravou jeho nabídky. Proto vám studio Dance Perfect představuje Javiera Roldána, charismatického argentinského lektora Zumby, který vám nabídne žhavou, zaručeně jihoamerickou Zumbu nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Vystudovaný VŠ pedagog s vynikajícím přístupem k dospělým i dětským klientům, který u nás zdaleka není běžný. Určitě stojí za zkoušku!
 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO