Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Podpora sportovních aktivit žáků a studentů pro české děti na Slovensku

17. 10 2011 | Slovenské Tatry vytvářejí podmínky pro školní lyžařské kurzy za extra výhodných podmínek jen za 5 euro/den. Minulý rok téměř desetisíc studentů a žáků lyžovalo v Tatrách díky projektům lyžařských kurzů. TMR bude děti podporovat i v nadcházející sezóně. Této možnosti mohou využít nejen slovenské děti, ale i české. A společně mohou na kopcích slovenských Tater osvěžit českoslovenštinu, jako to bylo v dřívějších letech.

Každou zimní sezónu se veliké množství žáků základních a středních škol v rámci lyžařských kurzů na několik dní přenese ze školních lavic  na zasněžené svahy. Společnost Tatry mountain resorts, a.s. se rozhodla na základě velmi pozitivních ohlasů ze strany ředitelů škol, učitelů ale i samotných dětí opět i následující zimní sezónu aktivně podpořit sportovní aktivity dětí.

Lyžařské kurzy ve střediscích patřících pod TMR je možné absolvovat za výhodnou cenu jen za 5 euro/den. Zimní sezóna 2011/2012 bude opět ve znamení výhodných podmínek pro lyžařské kurzy. Denní juniorský lístek v hlavní sezónně ve středisku Jasná Nízké Tatra stojí 25 euro, což je 5 násobek ceny skipasu pro lyžařské kurzy.

„Už roky podporujeme lyžařské kurzy, ale po úspěchu  minulé sezóny neomezujeme termín lyžařského kurzu mimo hlavní sezóny i na menší střediska.“ Řekl Bohuš Hlavatý, předseda představenstva TMR. Kurzy bude možné absolvovat ve střediscích Jasná Nízké Tatry – Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso i v čase hlavní sezóny.

„Dětěm chceme umožnit lyžování v nejlepších slovenských střediscích, komfortní a hlavně bezpečnou přepravu na moderních lanovkách, což ocení nejen oni, ale i pedagogové a rodiče“ , dodal Hlavatý.

TMR vytvořilo lepší podmínky jako v mnohých malých lyžařských střediscích, přeprava na lanovkách je nejen pohodlnější, ale hlavně splní nejpřísnější kritéria pro bezpečnost. Děti které ještě neumí lyžovat a překonávají první překážky s lyžemi  na nohách mnohem lehčeji zvládají situaci, když se dopravují lanovkami. Zároveň jim mohou jejich učitelé vybrat ve střediscích nejvhodnější lyžařské trasy podle jejich schopností a odvahy.

„Chceme, aby žáci a studenti vnímali lyžařské kurzy pozitivně, aby to byl pro ně zážitek a zároveň, aby kurz neznamenal pro rodiče zásadní zásah do měsíčního rozpočtu rodiny“, doplnil Hlavatý.

Po skvělém lyžování si mohou žáci, studenti a učitelé zarelaxovat v aquaparku TATRALANDIA. Tříhodinový vstup stojí jen 5 euro. Žáci a studenti budou jistě vděční, když si budou moci vyzkoušet na vlastní kůži lyžování a nezapomenutelné zážitky v top střediskách na Slovensku.

O společnosti TMR

Akciová společnost Tatry mountain resorts (TMR) je největší subjektem v oblasti cestovního ruchu na Slovensku, vlastnící a provozující nejatraktivnější lyžařská střediska a hotely v oblasti Nízkých a Vysokých Tater. Lyžařské areály provozuje již přes 20 let. V nízkých Tatrách se jedná o střediska Jasná Nízké Tatry, hotely Grand, Jasná, Tri studničky a Ski Záhradky. Ve Vysokých Tatrách společnost TMR vlastní a provozuje areály Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Liptovská Teplička, hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské pleso.
Doposud společnost TMR investovala do výše uvedených horských středisek více než 70 mil. EUR a dalšíme 65 mil.EUR plánuje přispět ke zvýšení standardu a návštěvnosti slovenských velehor v nejblížších letech. Poslední akvizice společnosti TMR je Aquapark Tatralandia, největší slovenský termální aquapark, který nabízí kromě vodní zábavy i zabávu ve stylu „divokého západu“ ve Western City a rovněž ubytování v bungalovech a apartmánech v Holiday Village Tatralandia.
 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO