Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Chci se bavit, chci si hrát, ale také poznávat!

8. 07 2010 | Naše mateřská škola se nachází v hezkém a čistém prostředí na kopci nad městskou částí Vysočany. Jsme čtyřtřídní mateřská škola. Budova školy stojí uprostřed krásné a rozlehlé zahrady, která je zdrojem zábavy dětí po celý rok. Slunečná terasa, běžecká dráha, čtyři pískoviště s klouzačkami, dřevěné houpačky, přírodní ohniště, mlhoviště...

Naše mateřská škola se nachází v hezkém a čistém prostředí na kopci nad městskou částí Vysočany.

Jsme čtyřtřídní mateřská škola. Budova školy stojí uprostřed krásné a rozlehlé  zahrady, která je zdrojem zábavy dětí po celý rok. Slunečná terasa, běžecká dráha, čtyři pískoviště s klouzačkami, dřevěné houpačky, přírodní ohniště, mlhoviště, altánek uprostřed jehličnatých stromů i vhodný terén, který láká k zimním sportům to je víc, než si může městské dítě přát.

Náš školní vzdělávací program vychází z Rámcového programu pro předškolní vzdělávání ve kterém se předškolní výchova zcela přizpůsobuje potřebám dítěte.

To co dítě v tomto věku prožije a přijme z okolního prostředí je trvalé, proto se předškolní vzdělávání uskutečňuje ve všech činnostech a situacích, které se v mateřské škole během dne vyskytnou a proto se snažíme vytvářet dětem prostředí co nejvíce podnětné. Jezdíme na školní výlety se všemi dětmi i těmi nejmladšími. Navštěvuje nás pravidelně divadélko. Pořádáme společné akce s rodiči-„pálení čarodějnic, “zahradní slavnosti, vánoční posezení, zpívání koled u vlastnoručně postaveného betlému, pečeme perníčky, zdobíme kraslice, pouštíme draky...

Úzce spolupracujeme se základní školou Litvínovská 600 v přechodu dětí do základní školy - přednášky o školní zralosti, péče o děti s odloženou školní docházkou, příprava na školu, pravidelná návštěva počítačové učebny, možnost využití keramické díly. Pravidelně navštěvujeme dopravní hřiště a spolupracujeme s Městskou policií a Městskou částí Praha 9.

Spolupracujeme s KB. Naše  děti rády malují, soutěží a zúčastňují se přehlídek – jednotlivci i kolektiv dětí vyhráli výtvarné soutěže a pravidelně se účastní přehlídky mateřských škol „Předškoláček“.

http://mskrocinka.webnode.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO