Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Jazykové kurzy ABC

8. 12 2011 | Naše jazyková škola, ABC Jazykové kurzy - nabízí výuku nejen standardně nabízených jazyků, tedy anglického, německého, francouzského, italského, španělského a ruského, ale také výuku jazyků poměrně exotických, a to arabštiny, turečtiny, švédštiny, chorvatštiny, ukrajinštiny, čínštiny, indonéštiny a latiny. Cizinci mohou využít nabídky výuky českého jazyka.

Jazykové kurzy, které Vám nabízíme, jsou zábavné, efektivní, intenzivní, motivující, využívající praxe a znalostí našich lektorů a nejnovějších metod výuky jazyků, zaměřené na všechny oblasti výuky cizího jazyka a představují tak plnohodnotné využití Vašeho volného času.
 
Do našich učeben se dostanete snadno a rychlete z celé Prahy, neboť se nacházejí téměř v každé její části v těsné blízkosti stanic metra - adresy učeben.
 
A je to tady, výuka jazyků přes SMS! Začněte studovat intenzivně, pohodlně a hlavně levně. Nová služba výuky přes SMS všechny tyto věci kombinuje. Nejen, že se jedná o moderní způsob výuky, ale zároveň můžete nosit svého lektora stále při sobě. Vyberte si jazyk a začněte ihned.
 

http://www.abcjazykovekurzy.cz/ 

Diskuse

Čtěte více

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO