Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

7. 07 2011 | Naprosto originální a jedinečné divadlo, které u nás nemá obdoby. Vedle pořadů pro děti, které se společně s kouzelníkem Pavlem Kožíškem na jevišti učí i čarovat, je pilotním představením divadla velkolepá show Magická esa.

Strhující show s řadou originálních překvapení, nejúspěšnějších světových iluzí a krásných žen. Jedná se o jediné představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. Při velkých „copperfieldovkých iluzích“ se vedle mistra světa ze Světového poháru bavičů, iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky. Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která vás promění zpátky v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení člověka z děla a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy a napětí! Diváci v sále se také naučí kouzlit a na vlastní nebezpečí možná i zmizí… Magická esa je představení šité přímo na míru Divadlu kouzel a diváci jej tedy uvidí pouze na této scéně.

V divadle můžete mimo jiné také nahlédnout i pod roušku tajemství, protože je pro vás připravena výstava historických kouzelnických rekvizit, dobových plakátů a exkluzivní sbírka hrnečků s podpisy slavných osobností.  Pokud máte narozeniny a navštívíte v ten den Divadlo kouzel, tak si můžete vybrat jeden z těchto hrnečků a vypít si z něho speciální kávu tzv. Magický lomcovák. Návštěvníky divadla vítá velký drak Alenka a pokladna má tvar velkého kouzelnického cylindru. V kouzelnickém obchůdku v předsálí si můžete zakoupit různé kouzelnické rekvizity, literaturu, DVD apod. Před představením a po představení je také v předsálí pro diváky připraveno občerstvení a probíhá zde ukázka drobných kouzel u stolu. A pokud si v salónku Harryho Houdiniho sáhnete na kouzelnickou hůlku, prý se vám splní i vaše tajné přání!

Vlastnímu zrodu Divadla kouzel pomáhala i řada osobností. Hudební znělku divadlu nahrál Michal David a namluvil ji herec Pavel Trávníček. Výtvarnice a herečka Iva Hüttnerová „vykouzlila“ divadlu obrázek pro štěstí a malířka Hana Bartíková namalovala velký obraz Harry Houdiniho do jeho salónku. Kmotry našeho divadla jsou houslový virtuos Jaroslav Svěcený a tandem Těžkej Pokondr. První, kdo si slavnostně sáhnul na kouzelnickou hůlku našeho divadla, která plní tajná přání, byl legendární režisér Juraj Herz.

Divadlo je v Líbeznicích u Prahy 3 km za severní hranicí hlavního města. Naším přáním je, aby se Divadlo kouzel stalo příjemným místem kouzelných zážitků a naši diváci neměli problémy s dopravou a s parkováním jako v centru Prahy. Pro diváky máme připravena k dispozici bezplatná parkovací místa pro osobní automobily a autobusy. Divadlo je také v dosahu pražské MHD a pravidelných linek autobusů Nerabus z metra Ládví a Nádraží Holešovice.

Magická esa - strhující show pro celou rodinu!

Při velkých „copperfieldovských“ iluzích se vedle mistra světa ze Světového poháru bavičů, iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky. Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení člověka z děla a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy a napětí! Účinkuje: Pavel Kožíšek, Martina Dvořáková, Hana Mašlíková / Zuzana Rosáková, taneční skupiny Magic Girls, Electric Men, Richard Nedvěd, Jakub Kroulík a jako alternace další hosté…
Vstupné: 1. – 6. řada: 320 Kč / 7. – 12. řada: 290 Kč / 13. – 17. řada: 250 Kč
Určeno všem divákům od 7 let, délka představení: cca 2,20 hod. včetně jedné přestávky.

Škola kouzel – představení pro děti

Pojďte si hrát na kouzelnickou školu a v roli kouzelnických učňů čarujte společně s Pavlem Kožíškem. Každý kouzelnický učeň na jevišti dostane pravé kouzelnické vysvědčení a všechny děti v sále budou zapojeny do většiny kouzel a soutěží.
Účinkuje: Pavel Kožíšek, Martina Dvořáková / Hana Mašlíková.
Vstupné: 1. – 6. řada: 150 Kč / 7. – 12. řada: 130 Kč / 13. – 17. řada: 90 Kč
Určeno divákům od 3 do 12 let, délka představení: cca 1 hodina, představení je bez přestávky.

Hra kouzel a magie – představení pro děti

Originální a naprosto jedinečné představení iluzionisty Pavla Kožíška plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy nejen pro děti. Pojďte si hrát na kouzelníky a naučíte se mimo jiné také sami kouzlit!
Účinkuje: Pavel Kožíšek, Martina Dvořáková / Hana Mašlíková.
Vstupné: 1. – 6. řada: 150 Kč / 7. – 12. řada: 130 Kč / 13. – 17. řada: 90 Kč
Určeno divákům od 3 do 12 let, délka představení: cca 1 hodina, představení je bez přestávky.

http://divadlokouzel.cz/

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO