Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Paintball v centru Prahy

21. 07 2011 | Ochutnejte napětí a dobrodružství! Otevřeli jsme nové kryté hřiště, a to přímo v centru Prahy. Jedná se o areál ve spletitém podzemním prostoru historických sklepení. Bez problému si můžete zahrát paintball v jakémkoliv počasí. Přijďte si zahrát na Synkáč a zažijte tajemnou atmosféru katakomb!

Při hře není důležitá pouze fyzická kondice, ale i schopnost rychle a správně se rozhodovat. Vyzkoušejte, že paintball je hra, ve které záleží nejen na štěstí a schopnostech hráčů, ale i na týmové spolupráci. A hlavně - Paintball je skvělá zábava!!

Přijďte si zahrát paintball na bývalou vojenskou základnu v Benešově u Prahy nebo navštivte náš paintballový areál přímo v centru Prahy na Císařské louce (na Smíchově) nebo navštivte naše nové kryté hřiště Paintball Synkáč v Nuslích! Tento komplex tajemných sklepení Vám zvedne hladinu adrenalinu! Co u nás najdete? Různorodá hřište, vystavěná pro mnoho scénářů, kvalitní zázemí, zkrátka perfektní paintballový terén. Špičkové vybavení a profesionální organizátoři jsou u nás samozřejmostí!

http://www.paintballgame.cz/

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO