Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Prodej dioptrických i slunečních brýlí

29. 09 2010 | Firma eiffel optic, a.s. byla založena v roce 1991 a zabývá se maloobchodem a velkoobchodem – vývozem a dovozem v oblasti oční optiky. eiffel optic je specialistou na sluneční brýle, dioptrické brýle a oční optiku po celé České republice. Firma zaměstnává cca 205 pracovníků, převážně odborníků – očních optiků, optometristů a očních lékařů.

Firma eiffel optic, a.s. byla založena v roce 1991 a zabývá se maloobchodem a velkoobchodem – vývozem a dovozem v oblasti oční optiky. eiffel optic je specialistou na sluneční brýle, dioptrické brýle a oční optiku po celé České republice. Firma zaměstnává cca 205 pracovníků, převážně odborníků – očních optiků, optometristů a očních lékařů.

Společnost eiffel optic provádí přímý nákup v různých zemích, např. Francii, Itálii, Německu a Anglii, pro Prahu zajišťuje v rámci exkluzivity prodej zboží značek Cartier, Chanel, Bvlgari, Palzileri, atd. Ve svých prodejnách poskytuje největší možný výběr pro sluneční brýle a dioptrické obruby dalších značek: Ray Ban, Porsche Design, Dolce Gabanna, Prada, Versace, Calvin Klein, Gucci, Dior, Vogue, Guess, Joop, Oakley, Fendi, Armani, Polaroid, a mnoha jiných.

Všechny pobočky eiffel optic jsou exkluzivně vybaveny nejmodernějšími přístroji. Refrakční centra  se zabývají prodejem a zhotovováním brýlí a též nejmodernějším způsobem korekce zrakových vad. Oční lékaři a optometristi zde vyšetřují zrak uživatelů brýlí pro dokonalou nápravu (korekci) oční vady pomocí brýlí nebo kontaktních čoček, které zde aplikují.

Vaše dioptrické brýle vám vybereme a zhotovíme na počkání v rámci služby EXPRESS SERVIS do 1 hodiny. Také vám aplikujeme kontaktní čočky IHNED. Na našich pobočkách také rádi využijete náš Zákaznický servis, kde vám ZDARMA brýle vyčistíme či napravíme pokřivenou obrubu.

V každé pobočky máte k dispozici přes 6 000 odlišných modelů dioptrických či slunečních brýlí. Široký sortiment kontaktních čoček je složen ze zboží předních světových výrobců a přesto za nejnižší ceny. V nabídce pro dioptrická skla převažuje kvalitní zboží německé firmy Zeiss a skla swiss quality Moni Swiss.

http://www.eiffeloptic.cz

Diskuse

Čtěte více

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO