Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Relaxační centrum Infinit

3. 03 2011 | Relaxační centrum Infinit vzniklo proměnou jednoho velkého snu ve skutečnost. Zrodila se tak síť relaxačních center, která poskytují svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness.

Největší motivací a odměnou zároveň jsou naši spokojení a odpočatí zákazníci. Základ úspěchu tvoří vstřícný a usměvavý personál, důraz na čisté a hygienické prostředí a odborníci z řad masérů i trenérů.

Relaxační centra Infinit jsou samostatnou součástí hotelových komplexů a disponují tedy bohatými zkušenostmi se zahraniční i firemní klientelou. Všem svým zákazníkům poskytuje Infinit služby na vysoké úrovni, s důrazem na neustále vzdělávaný personál a příjemné relaxační prostředí. Služby zde poskytované se neustále zdokonalují a rozšiřují, abyste mohli odpočívat dle libosti a starosti všedního světa hodit alespoň na chvíli za hlavu. Zkrátka zapomeňte na okolní svět a prostě si u nás odpočiňte.

Volně přeloženo znamená wellness „být v pohodě a fit“. Cílem tohoto oboru je pomoci lidem v dnešním moderním světě najít cestu ke kvalitnímu a plnohodnotnému životu. Žít wellness znamená cítit se zdravě a vyrovnaně, podporovat tělesnou kondici a duševní aktivitu, upevňovat harmonii těla, mysli a duše. Wellness tedy představuje nejen odpočinek, v tomto odvětví se spojuje relaxace, pohybové aktivity, vyvážená strava a péče o vzhled.

Wellness procedury jsou úzce provázané a přestože mohou existovat každá zvlášť, nejlepších výsledků je dosaženo právě díky jejich kombinaci. Ve chvíli, kdy vstoupíte do království relaxace, můžete zapomenout na okolní život.

Relaxace je svět sám pro sebe. Sauny, páry, bazény, masáže, vířivé vany, osobní trenéři, poradci přes výživu. Hodiny a hodiny můžete procházet jednotlivými procedurami a nechat se hýčkat pod rukama zkušených odborníků. Pro Infinit je wellness především Umění relaxace.

http://www.infinit.cz/

Diskuse

Čtěte více

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO