Do davu fanoušků, kteří slavili výhru mexické fotbalové reprezentace nad Českou republikou v rámci mistrovství světa, najelo ve městě Cabo San Lucas v Mexiku auto. Podle dostupných informací utrpělo několik lidí zranění, píše web The Sun