Na pět let poslal do vězení krajský soud v Olomouci Jiřího Račáka za výrobu a prodej drog. Dvaatřicetiletý muž z Hanušovic obstarával ze zahraničí psychotropní látky, které následně distribuoval. Pěstoval také ve velkém konopí. Muž uzavřel dohodu o vině a trestu, čímž si zajistil kratší vězení.